2020. október 24., szombat,  Salamon
 
 
 
 

Sport

[Sport]
2020. július 23., csütörtök
Büszkék? Büszkébbek? A legbüszkébbek!
A tótkomlósi jubileumi szenior úszóverseny győztesei (persze minden résztvevő az volt)
Szerző: Kiss A. János
A XV. (Jubileumi) Tótkomlósi Nemzetközi Szenior Úszóverseny nem lett a koronavírus „áldozata”. Az amúgy is kemény előkészítő, szervező munkát persze alaposan megnehezítette a megrendezhetőség bizonytalansága. Ám ez meg sem látszott a rendezvény kivitelezésén, csak a külföldi csapatok kényszerű távolmaradása utalt arra, hogy a mai idők nem mindennek kedveznek. Kancsó János és szépszámú csapata színvonalas, gördülékeny és jó hangulatú versenyt kínált minden résztvevőnek – szervezőnek, versenyzőnek egyaránt. Ízelítőül tekintsük át a versenyszámok első helyezettjeinek listakivonatát!

Nem csak ezért, de ezekért is érdemes volt küzdeni

 

Arra nem merünk vállalkozni, hogy a teljes versenylistát – pláne az időeredmények feltüntetésével – közreadjuk. Ám ez a kivonatos, az egyes számok első helyezettjeit megnevező kivonat némi kapaszkodót jelenthet az olvasók számára ahhoz, hogy eldöntse: lenne-e kedve jövőre részt venni a tótkomlósi szenior úszórendezvényen. Mert, hogy „rozmáros” verseny volt, van, lesz…

 

AZ EGYES VERSENYSZÁMOK ELSŐ HELYEZETTJEI:

 

 

33 1/3 méter férfi pillangóúszás

 

I. korcsoport: Seres Medárd  (1995) Hód-Triatlon és Öttusa SE

 

II. korcsoport: Ambruzs Gábor (1986) Hód-Triatlon és Öttusa SE

 

III. korcsoport: Fábián Vince (1981)             Kiskun Vízi és Szabadidő SE

 

IV. korcsoport: Nagy Szilárd (1977) Dr. Regele Károly Senior Úszóklub

 

V. korcsoport: Kádár Zsolt (1975) Tatabányai Vízmű SE

 

VI. korcsoport: Tóth Csaba (1969) Törökbálinti Senior Úszó Klub

 

VII. korcsoport: dr. Csernus Zoltán (1964) SZEDER SE

 

VIII. korcsoport: dr. Legeza László (1958) dr. Regele Károly Senior Úszóklub

 

IX. korcsoport: Tari László (1954) Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club

 

X. korcsoport: Csaba László (1948) Törökbálinti Senior Úszó Klub

 

XI. korcsoport : Fischer Franz (1945) ESSC Bad Soden (Németország)

 

XII. korcsoport: Melkun Dezső (1938) Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club

 

 

33 1/3 méter női pillangóúszás

 

I. korcsoport: Szabó Renáta (1994) Hód-Triatlon és Öttusa SE

 

II. korcsoport: Bakony-Sallai Ágnes (1989) Hód-Triatlon és Öttusa SE

 

III. korcsoport: Wéber Vanda (1981) Hód-Triatlon és Öttusa SE

 

IV. korcsoport : Nagy Enikő (1979) Hódmezővásárhelyi Szenior Úszó-vízilabda Club

 

V. korcsoport: Majorfalvi Éva (1974) Törökbálinti Senior Úszó Klub

 

VI. korcsoport: Csikány Csilla (1968) Törökbálinti Senior Úszó Klub

 

VII. korcsoport: Gévai Lilianna (1964) Dr. Regele Károly Senior Úszóklub

 

VIII. korcsoport: Téli Éva (1956) Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club

 

IX. korcsoport: Juhászné Tóth Margit (1953) Békéscsabai Senior Úszó Egyesület

 

X. korcsoport: Gazsyné Hrabovszki Edit (1950) Békéscsabai Senior Úszó Egyesület

 

 

33 1/3 méter férfi mellúszás

 

I. korcsoport: Cserháti Gyula (1993) Hód-Triatlon és Öttusa SE

 

II. korcsoport: Patakfalvi Dávid (1986) Százhalombattai VUK SE

 

III. korcsoport: Bogár Tibor   (1982) Hód-Triatlon és Öttusa SE

 

IV. korcsoport: Nagy Szilárd (1977)            Dr. Regele Károly Senior Úszóklub

 

V. korcsoport: Kádár Zsolt (1975) Tatabányai Vízmű SE

 

VI. korcsoport: Cseh Imre (1968) Nyíregyházi Fókák SE

 

VII. korcsoport: dr. Szabó János (1962) Hódmezővásárhelyi Szenior Úszó-vízilabda Club

 

VIII. korcsoport: dr. Legeza László (1958) Dr. Regele Károly Senior Úszóklub

 

IX. korcsoport: Tari László (1954) Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club

 

X. korcsoport: Bólyai István (1947) Tatabányai Vízmű SE

 

XI. korcsoport: Somlai Gábor (1944) Törökbálinti Senior Úszó Klub

 

XII. korcsoport: László Sándor (1937) Pénzügyőr SE

 

 

Legtöbbjüknek lételeme az úszás

 

33 1/3 méter női mellúszás

 

I. korcsoport: dr.Topal Leila (1994) Hód-Triatlon és Öttusa SE

 

 

II. korcsoport: Bakony-Sallai Ágnes (1989) Hód-Triatlon és Öttusa SE

 

III. korcsoport: Wéber Vanda (1981) Hód-Triatlon és Öttusa SE

 

IV. korcsoport: Nagy Enikő (1979) Hódmezővásárhelyi Szenior Úszó-vízilabda Club

 

V. korcsoport: Majorfalvi Éva (1974) Törökbálinti Senior Úszó Klub

 

VI. korcsoport: Csikány Csilla (1968) Törökbálinti Senior Úszó Klub

 

VII. korcsoport: Pengő Erzsébet (1965) Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club

 

VIII. korcsoport: Téli Éva (1956) Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club

 

IX. korcsoport: Palásti Katalin (1952) Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club

 

X. korcsoport: Gombkötőné Tóth Ilona (1950) Debreceni Szenior Úszó Klub

 

XI. korcsoport: Emhő Klára (1941) Tatabányai Vízmű SE

 

XII. korcsoport: Bodnár Istvánné (1938) Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club

 

 

33 1/3 méter férfi gyorsúszás

 

I. korcsoport: Cserháti Gyula (1993)             Hód-Triatlon és Öttusa SE

 

II. korcsoport: Ambruzs Gábor (1986) Hód-Triatlon és Öttusa SE

 

III. korcsoport: Fábián Vince (1981) Kiskun Vízi és Szabadidő SE

 

IV. korcsoport: dr. Vereb Tamás (1979) Tótkomlósi Rozmár Szenior Úszó Klub Egyesület

 

V. korcsoport: Kádár Zsolt (1975) Tatabányai Vízmű SE

 

VI. korcsoport: Tóth Csaba (1969) Törökbálinti Senior Úszó Klub

 

VII. korcsoport: Füzesi Zsolt  (1963) Dr. Regele Károly Senior Úszóklub

 

VIII. korcsoport: dr. Legeza László (1958) Dr. Regele Károly Senior Úszóklub

 

IX. korcsoport: Tari László (1954) Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club

 

X. korcsoport: Csaba László (1948) Törökbálint Senior Úszó Klub

 

XI. korcsoport: Zajzon András (1942) Törökbálinti Senior Úszó Klub

 

XII. korcsoport: Melkun Dezső (1938) Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club

 

 

Laukó Zsuzsanna, a helyi szlovák iskola igazgatónője, a képviselő-testület tagja és a város polgármestere hozzáláttak a legifjabbak versenyfelkészítéshez?

 

33 1/3 méter női gyorsúszás

 

I. korcsoport: Bere Katalin (1995) Hód-Triatlon és Öttusa SE

 

II. korcsoport: Galgóczi Krisztina (1988) Hód-Triatlon és Öttusa SE

 

III. korcsoport: Wéber Vanda (1981) Hód-Triatlon és Öttusa SE

 

IV. korcsoport: Nagy Enikő (1979) Hódmezővásárhelyi Szenior Úszó-vízilabda Club

 

V. korcsoport: Majorfalvi Éva (1974) Törökbálinti Senior Úszó Klub

 

VI. korcsoport: Csikány Csilla (1968) Törökbálinti Senior Úszó Klub

 

VII. korcsoport: Gévai Lilianna (1964) Dr.Regele Károly Senior Úszóklub

 

VIII. korcsoport: Téli Éva (1956) Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club

 

IX. korcsoport: Juhászné Tóth Margit (1953) Békéscsabai Senior Úszó Egyesület

 

X. korcsoport: Gombkötőné Tóth Ilona (1950) Debreceni Szenior Úszó Klub

 

XI. korcsoport:

 

XII. korcsoport: Schriffert Józsefné (1938) Dr. Regele Károly Senior Úszóklub

 

 

33 1/3 méter férfi hátúszás

 

I. korcsoport: Köteles Dávid (1993) Hód-Triatlon és Öttusa SE

 

 II. korcsoport: Sebők Tamás (1990) Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club

 

III. korcsoport: Fábián Vince (1981) Kiskun Vízi és Szabadidő SE

 

IV. korcsoport: dr. Tari Béla (1979) Békéscsabai Senior Úszó Egyesület

 

V. korcsoport: Csipes Andor (1973)  Mezőtúr Invictus ÚVSC

 

VI. korcsoport: Tóth Csaba (1969) Törökbálinti Senior Úszó Klub

 

VII. korcsoport: dr. Csernus Zoltán (1964) SZEDER SE

 

VIII. korcsoport: dr. Legeza László (1958) Dr. Regele Károly Senior Úszóklub

 

IX. korcsoport Tari László (1954) Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club

 

X. korcsoport: Bólyai István (1947) Tatabányai Vízmű SE

 

XI. korcsoport: Zajzon András (1942) Törökbálinti Senior Úszó Klub

 

XII. korcsoport: Füzesi Béla (1940) Dr. Regele Károly Senior Úszóklub

 

 

33 1/3 méter női hátúszás

 

I. korcsoport: Bere Katalin (1995) Hód-Triatlon és Öttusa SE

 

II. korcsoport: Bakony-Sallai Ágnes (1989)  Hód-Triatlon és Öttusa SE

 

III. korcsoport: Wéber Vanda (1981) Hód-Triatlon és Öttusa SE

 

IV. korcsoport: Nagy Enikő (1979) Hódmezővásárhelyi Szenior Úszó-vízilabda Club

 

V. korcsoport: Majorfalvi Éva (1974) Törökbálinti Senior Úszó Klub

 

VI. korcsoport: Csikány Csilla (1968) Törökbálinti Senior Úszó Klub

 

VII. korcsoport: Baloghné Solti Gyöngyi (1965) Százhalombattai VUK SE

 

VIII. korcsoport: Téli Éva (1956) Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club

 

IX. korcsoport: Palásti Katalin (1952) Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club

 

X. korcsoport: Gombkötőné Tóth Ilona (1950) Debreceni Szenior Úszó Klub

 

XI. korcsoport : Répási Ildikó (1944) Törökbálinti Senior Úszó Klub

 

XII. korcsoport: Schriffert Józsefné (1938) Dr. Regele Károly Senior Úszóklub

 

 

Dsc_0017.jpg1.jpg

 

133 1/3 m férfi vegyes úszás

 

I. korcsoport: Horváth Roland (1991) Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club

 

II. korcsoport: Ambruzs Gábor (1986) Hód-Triatlon és Öttusa SE

 

III. korcsoport: Fábián Vince (1981) Kiskun Vízi és Szabadidő SE

 

IV. korcsoport: dr. Tari Béla  (1979) Békéscsabai Senior Úszó Egyesület

 

V. korcsoport: Csipes Andor (1973) Mezőtúr Invictus ÚVSC

 

VI. korcsoport: Tóth Csaba (1969) Törökbálinti Senior Úszó Klub


VII. korcsoport: dr. Csernus Zoltán (1964) SZEDER SE.

 

VIII. korcsoport: dr. Legeza László (1958) Dr. Regele Károly Senior Úszóklub

 

IX. korcsoport: Tari László (1954) Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club

 

X. korcsoport: Bólyai István  (1947) Tatabányai Vízmű SE

 

XI. korcsoport: Somlai Gábor (1944) Törökbálinti Senior Úszó Klub

 

XII. korcsoport: Melkun Dezső (1938) Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club

 

 

133 1/3 m női vegyes úszás

 

I. korcsoport: Bere Katalin (1995) Hód-Triatlon és Öttusa SE

 

II. korcsoport: Galgóczi Krisztina (1988) Hód-Triatlon és Öttusa SE

 

III. korcsoport : Wéber Vanda (1981)  Hód-Triatlon és Öttusa SE.

 

IV. korcsoport: Nagy Enikő (1979) Hódmezővásárhelyi Szenior Úszó-vízilabda Club

 

V. korcsoport:

 

VI. korcsoport: Csikány Csilla (1968) Törökbálinti Senior Úszó Klub

 

VII. korcsoport: Pengő Erzsébet (1965) Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club

 

VIII. korcsoport: Téli Éva (1956) Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club

 

VIII. korcsoport: Téli Éva (1956) Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club

 

IX. korcsoport: Palásti Katalin (1952) Szentesi Delfin Egészségmegőrző Sport Club

 

X. korcsoport: Gombkötőné Tóth Ilona (1950) Debreceni Szenior Úszó Klub

 

 

4 x 33 1/3 m férfi vegyes váltó

 

I. korcsoport: Hód-Triatlon Öttusa SE "A"   (106) Köteles Dávid, Seres Medárd, Dimák Dávid, Cserháti Gyula

 

II. korcsoport: Rozmár Fiúk 2. (152) dr. Vereb Tamás, Varga Attila,  Apatóczki István,  ifj. dr. Kancsó János

 

III. korcsoport : Hód-Triatlon Öttusa SE "B" (173)  Ambrus Gábor, Bese Gábor, Dr. Paksi Zsolt, Kovács Béla

 

IV. korcsoport: Gyulai Titánok (222) Legena László, Kárpáti Sándor, Nagy Szilárd, Füzesi Zsolt

 

V. korcsoport: Törökbálint  (277) Csaba László, Somlay Gábor, Tóth Csaba, Zajzon András

 

VI. korcsoport: Szentesi Delfin ESC "B" (288) Tari László, Lucz Imre, Melkuhn Dezső, Vezsenyi Péter

 

 

4 x 33 1/3 m női vegyes váltó

 

I. korcsoport: Hód-Triatlon Öttusa SE "A" (103) Bere Katalin, Dura Tímea, Szabó Renáta, Berta Ágnes

 

II. korcsoport: Hód-Triatlon Öttusa SE "B"  (123) Bakony-Sallai Ágnes, Dr. Topal Leila, Galgóczi Krisztina, Molnár Gyöngyi,

 

III. korcsoport: Rozmár Lányok 1. (165) Kukucskáné Pálca Réka, Rusznákné Nyíregyházki Kinga, Hajduk Lászlóné, Benyó Istvánné

 

 

IV. korcsoport: Százhalombatta VUK SE (209) dr. Hidegh Anikó, dr. Patakfalvi Katalin, Varga Ágnes, Baloghné Solti Gyöngyi

 

V. korcsoport: Gyulai Sellők  (246) Gévay Lili, Fehér Edit, Bagi Csilla, Schriffert Józsefné

 

VI. korcsoport: Szentesi Delfin ESC "B" (292) Demeterné Zsuzsanna, Bodnár Istvánne, Bocskai Zsófia, Tóthné Katalin

 

 

4 x 33 1/3 m férfi gyors váltó

 

I. korcsoport: Hód-Triatlon és Öttusa SE "A" (106) Seres Medárd, Cserháti Gyula, Köteles Dávid, Dimák Dávid

 

II. korcsoport: Hód-Triatlon és Öttusa SE "B" (147) Ambruzs Gábor, Bogár Tibor, Fekete István, Kovács Béla

 

III. korcsoport: Kiskun Vizi és Szabadidő SE."A" (179) Provics Adrás, Csipes Andor, Holló Szabó Viktor, Fábián Vince

 

IV. korcsoport: Gyulai Titánok (222) Legena László, Kárpáti Sándor, Füzesi Zsolt, Nagy Szilárd

 

V. korcsoport: Törökbálint (277) Csaba László, Somlay Gábor, Tóth Csaba, Zajzon András

 

VI. korcsoport : Szentesi Delfin ESC "B" (288) Tari László, Lucz Imre, Melkuhn Dezső, Vezsenyi Péter

 

 

4 x 33 1/3 m női gyors váltó

 

I. korcsoport: Hód-Triatlon és Öttusa SE "A" (103) Bere Katalin, Berta Ágnes, Szabó Renáta, dr. Topal Leila

 

II. korcsoport: Hód-Triatlon és Öttusa SE "B" (123)  Galgóczi Krisztina, Bakony-Sallai Ágnes, Kovács Ildikó, Molnár Gyöngyi

 

III. korcsoport: Szentesi Delfin ESC "A" (184) Pengő Erzsébet, Téli Éva, Cserháti Nóra, Rozgonyi Eszter

 

IV. korcsoport: Százhalombatta VUK SE (208) Czékus Zsuzsanna, Dr. Patakfalvi-Vígh Katalin, Baloghné Solti Gyöngyi, Varga Ágnes

 

V. korcsoport: Tatabányai Vízmű SE (264)  Tátrai Zsuzsa, Juhász Ágnes, Bartos Magdi, Balla Marianne

 

VI. korcsoport: Szentesi Delfin ESC "B" (292) Palásti Katalin, Bodnár Istvánné, Bocskai Zsófia, Tóthné Katalin

 

 

Fotópárbaj a megnyitó alatt

 

4 x 33 1/3 m MIX gyors váltó         

 

I. korcsoport: Hód-Triatlon és Öttusa SE "A" (103) Bere Katalin, dr. Topal Leila, Seres Medárd, Dimák Dávid            

 

II. korcsoport: Hód-Triatlon és Öttusa SE "B" (124) Galgózci Krisztina, Bakony-Sallai Ágnes, Ambruzs Gábor, Cserháti Gyula

 

III. korcsoport: Százhalombatta VUK SE I. (183) Baloghné Solti Gyöngyi, Balogh Tamás, Patakfalvi Dani, Varga Ági

 

IV. korcsoport: Gyulai Vitézek (225) Füzesi Zsolt, Kárpáti Sándor, Fehér Edit, Gévay Lili

 

V. korcsoport: Törökbálin (248) Csikány Csilla, Csaba László, Zajzon András, Majorfalvy Éva

 

VI. korcsoport: Szentesi Delfin ESC "D" (294) Palásti Katalin, Melkuhn Dezső, Bocskai Zsófia, Vezsenyi Péter

 

 

4 x 33 1/3 m MIX vegyes váltó

 

I. korcsoport: Hód-Triatlon és Öttusa SE "A" (103) Bere Katalin, Dura Tímea, Dimák Dávid, Seres Medárd

 

II. korcsoport: Hód-Triatlon és Öttusa SE "B" (124) Köteles Dávid, Ambruzs Gábor, Galóczi Krisztina, Bakony-Sallai Ágnes

 

III. korcsoport: Százhalombatta VUK SE I. (183) dr. Patakfalvi Katalin, Patakfalvi Dániel, Varga Ágnes, Balogh Tamás

 

IV. korcsoport: GYULAI TINI MIX           (213) Fehér Edit, Gévay Lili, Legena László, Nagy Szilárd

 

V. korcsoport: Szentesi Delfin ESC "D" (276) Demeterné Zsuzsa, Gyenesi András, Palásti Katalin, Vezsenyi Péter

 

VI. korcsoport: Szentesi Delfin ESC "E" (289) Melkuhn Dezső, Lucz Imre, Bocskai Zsófia, Bodnár Istvánné

 

 

Családi váltó (unoka - szülő - nagyszülő)

 

Kancsó Család (Kancsó Tamás, Kancsó János, Kancsó Károly)

 

 

Családi váltó (egy szülő két gyerek)

 

Kádárék (Kádár Zsolt, Kádár Csenge, Kádár Bendegúz)

 

 

Családi váltó (két szülő egy gyerek)

 

Kukucska Család (Kukucskáné Pálca Réka, Kukucska Róbert, Kukucska Benet)

 

A célba értet az is érdekli, hogy vajon célt ért-e...

 

 

 



<
++++++
>
Kérjük, hogy a nagyobb méretben való megtekintéshez kattintson a képre!


A hozzászólás csak regisztrált felhasználóknak engedélyezett.
A regisztrációhoz kattintson ide!
A bejelentkezéshez kattintson ide!

Cikkel kapcsolatos hozzászólások, észrevételek:

Még nincs egy hozzászólás, észrevétel sem a cikkel kapcsolatosan.