[Sport]
2019. február 06., szerda
Jó irányba pattant a labda
Szerző: K. A. J.
A legújabb eredményeikről Bogdánffy Csaba, az orosházi PET-BAU ASE szakosztályvezetője számolt be.

Az ideális asztaliteniszező alkat (Képünk illusztráció! Forrás: Uberpong)

PET-BAU ASE Orosháza I. –Kecskeméti TE KT: 6-4

Asztalitenisz, női EXTRA Liga, Orosháza

Az őszi idegenben lejátszott mérkőzés eredménye megismétlődött a hazai visszavágón. Braun Éva vezetésével kiélezett összecsapáson tartotta itthon az orosházi csapat a két bajnoki pontot, amihez nagyban hozzájárult az utolsó mérkőzésre becserélt Csáki Rita, a Kecskeméten az orosházi lányok ellen három győzelmet elért Füle Kata legyőzésével.

Orosházi győztesek: Braun Éva 3, Csáki Rita, Nagypál Márta 1-1, valamint a Braun-Horváth páros 1.

*

PET-BAU ASE Orosháza I.- Statisztika PSC I.: 5-5

Asztalitenisz: női EXTRA Liga, Orosháza

Óriási küzdelemben osztozkodott a pontokon a két csapat, öt mérkőzés is az ötödik játszmában dőlt el, melyből négyet az ASE lányai szereztek meg, mégsem tudtak a Statisztikás fiatalok fölé kerekedni.

A budapesti mérkőzés visszavágóján győzni kellett volna a hazai csapatnak, hogy reális esélye legyen a negyedik helyezés megszerzésére. A döntetlen után a matematikai esély megmaradt, de csak a nagyarányú ASE győzelem esetén, a  két csapat harmadik összecsapására a Statisztika játéktermében kerül sor.

Orosházi győztesek: Braun Éva, Horváth Lilla 2-2, valamint a Braun- Horváth páros 1.

MOATSZ utánpótlás válogatott – PET-BAU ASE Orosháza II.: 9-9

Asztalitenisz, női NB. I., Budapest.

A válogatott fiatalokkal szemben igazságos eredmény született, melyet nagyban befolyásolta a lebetegedett Benkő Anett hiánya. Az orosházi csapatból Hudák Dorina szereplése volt leginkább meghatározó.

Orosházi győztesek: Hudák Dorina 3, Varga Bernadett, Szabó Mariann 2-2, Farkas Izabella 1, valamint a Szabó - Farkas páros 1.