Sport

[Sport]
2017. november 15., szerda
Sikerek asztaliteniszben
Szegeden rendezték meg vasárnap a Dél-Alföld asztalitenisz regionális újonc bajnokságát, melyen az orosházi PET-BAU ASE versenyzői szerepeltek a legeredményesebben.
Szerző: K. A. J.

Képünk illusztráció! (Forrás: 123RF Stock Photos)

U 13 korcsoportban a lányoknál Balogh Ágnes Kyra állhatott a dobogó legfelső fokára, aki valamennyi ellenfelét magabiztosan, játszmavesztesség nélkül  győzte le, mellette klubtársa, Hudák Dorina harmadik lett, miután a döntőbe jutásért nagy küzdelemben, a döntő játszmában 12-10 arányban kikapott soltvadkerti riválisától.

A fiúk között Molnár Levente lett a bajnok, aki szintén veretlenül játszotta végig a versenyt.

U 11-ben Halma Csaba harmadik helyezést ért el, ami a papírformának megfelelő eredmény.

Az U 13-ban a fiúk és lányok részére is rendeztek vigaszversenyt ahol Farkas Izabella és Halma Csaba is harmadik helyen végzett – tudtuk meg Bogdánffy Csaba szakosztályvezetőtől.